İçerik Sorumluluğu

WEBVO DANIŞMANLIK VE TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. No: 20/1/70 Bakırköy / İSTANBUL
Tel: 0212 706 48 81
Vergi Kimlik Numarası: 8001232982
Vergi Dairesi: Bakırköy
Ticaret Sicil No: 1005280
Mersis No: 0800123298200001
E-Posta: info@webvo.com.tr

İçerik Sorumluluğu

WEBVO DANIŞMANLIK VE TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ (“Şirket”) olarak, web sitemiz olan “webvo.com.tr” üzerinde yer alan tüm bilgi, belge ve materyallerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak için azami özeni göstermekteyiz. Ancak, web sitemizde yer alan içeriklerle ilgili olarak aşağıdaki hususları belirtmek isteriz:

1. İçerik Doğruluğu ve Güncellemeler

Web sitemizde yer alan bilgilerin doğruluğunu sağlamak için sürekli olarak çalışmaktayız. Ancak, bilgi ve içeriklerin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği konusunda herhangi bir garanti vermemekteyiz. Web sitemizde yer alan bilgilerin güncel, doğru ve eksiksiz olması için gerekli özeni göstermemize rağmen, hatalar veya eksiklikler oluşabilir.

2. İçerik Kullanımı

Web sitemizde yer alan tüm içerikler, bilgi amaçlı olup, herhangi bir taahhüt veya garanti anlamına gelmemektedir. Kullanıcılar, web sitemizde yer alan bilgileri kendi sorumlulukları dahilinde kullanmalıdır. Web sitemizde yer alan bilgilerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan Şirketimiz sorumlu değildir.

3. Üçüncü Taraf İçerikler

Web sitemizde, üçüncü taraflara ait içerikler ve bağlantılar bulunabilir. Üçüncü taraf sitelere yönlendiren bağlantılar, kullanıcıların kolaylığı için sağlanmakta olup, üçüncü taraf sitelerin içeriklerinden ve bu içeriklerin doğruluğundan Şirketimiz sorumlu değildir. Üçüncü taraf içeriklerin kullanımından doğabilecek her türlü sorumluluk, ilgili üçüncü tarafa aittir.

4. Kullanıcı İçerikleri

Web sitemize kullanıcılar tarafından yüklenen veya gönderilen içeriklerden kullanıcılar sorumludur. Kullanıcılar, yükledikleri içeriklerin yürürlükteki yasalara, düzenlemelere ve genel ahlak kurallarına uygun olmasını sağlamakla yükümlüdür. Şirketimiz, kullanıcılar tarafından sağlanan içeriklerin doğruluğu, güvenilirliği ve yasallığı konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

5. İçerik Değişiklikleri

Şirketimiz, web sitemizde yer alan içerikleri herhangi bir zamanda, önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme, güncelleme veya kaldırma hakkını saklı tutar. İçeriklerde yapılan değişiklikler, web sitemizde yayınlandığı andan itibaren geçerli olacaktır.

6. Yasal Uyarılar ve Haklar

Web sitemizde yer alan tüm içerikler, Şirketimizin mülkiyetindedir ve telif hakları ile korunmaktadır. İçeriklerin izinsiz kullanımı, kopyalanması veya dağıtılması yasaktır. İçeriklerin izinsiz kullanımından doğabilecek her türlü yasal sorumluluk, izinsiz kullanan kişi veya kişilere aittir.

7. İletişim ve Bildirimler

Web sitemizde yer alan içeriklerle ilgili olarak herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Adres: Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. No: 20/1/70 Bakırköy / İSTANBUL
Tel: 0212 706 48 81
E-Posta: info@webvo.com.tr

Bu içerik sorumluluğu metni, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak hazırlanmıştır. Kullanıcılar, web sitemizi kullanarak bu içerik sorumluluğu şartlarını kabul etmiş sayılırlar.